Tipy kam na výlet - Brno a okolí

BrněnskoDnes.cz
BrněnskoDnes.cz
Tipy na výlet - BrněnskoDnes.cz

Kam na výlet

BrněnskoDnes.cz » Tipy na výlet » Parková dráha Brno, modelová železnice
Přidej tip na výlet

Parková dráha Brno, modelová železnice

Foto: Společnost Moravských Parkových Drah

Parková dráha Brno je umístěna v zelené oddychové zóně nákupního a zábavního centra Olympia Brno v těsné blízkosti řeky Svratky.

Společnost moravských parkových drah finišuje s přípravou tratě, areálu a vozového parku na nadcházející, v pořadí již 7. provozní sezónu Parkové dráhy u brněnské Olympie. Prvním provozním dnem Parkové dráhy Brno je tradičně první květen, který letos připadá na pondělí. Hned následující víkend, tj. 6. a 7. května, budou v provozu i parní lokomotivy.
Prožitek letošních návštěvníků obohatí řada novinek. Podél tratě dlouhé 1,45 km přibývají nádherné kilometrovníky, nově vyrostou světelná návěstidla, budou instalovány námezníky a další traťová návěstidla, připravujeme také zcela nové typy vagonů.

Parková dráha Olympia Brno je pro Vás otevřena každou sobotu, neděli a státní svátek a to od začátku května do konce října od 10:00 do 18:00 hodin.
Trať je dlouhá 1500 metrů a jízda trvá cca 13 minut.


Odkazy:


smpd.czMapa:Copyright © 1/2009-2017 M+MPspol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos © Freedigitalphotos.net | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.