BrněnskoDnes.cz
BrněnskoDnes.cz » Zprávy » Vaše zprávy » Článek v rubrice Z regionu

Agentury UNIFER a Move UP rozšiřují projekt Brno Marketing Academy pro talentované studenty

13.05.2020
Agentury UNIFER a Move UP úspěšně završily pilotní provoz nového projektu Brno Marketing Academy. Navazují tak na úspěšnou tradici talent centra UNIFER, kde v letech 2013 - 2017 získalo praxi díky práci na reálných projektech pro externí zadavatele více než 500 vysokoškolských studentů. Bývalí absolventi stáží v UNIFERu mají dnes výborná pracovní uplatnění a budují své kariéry ve významných společnostech, jakými jsou např. Kiwi, Notino či Student agency, nebo zakládají vlastní firmy.
Foto: moveup.cz
"Ještě jako studentovi mi dal UNIFER velkou příležitost a podporu pro můj rozvoj. Následně jsem byl součástí interim týmu, který měl na starosti prakticky celý marketing Skypickeru a po dokončení rebrandingu na Kiwi.com jsem se přesunul do interního týmu klienta. I díky těmto získaným zkušenostem dnes mohu vést 15členný tým, který se podílí na naplňování globální B2C strategie," popsal Miroslav Rozenberg, současný Head of Growth Kiwi.com a dřívější talent UNIFERu.

Brno Marketing Academy je záměrně sestavena tak, aby šlo o nejtěžší a nejintenzivnější stáž, jakou mohou vysokoškolští studenti - minimálně v Brně - absolvovat. Během osmi týdnů účastníci akademie absolvují přednášky agenturních expertů a každý týden je čekají jiné praktické úkoly. Akademie tak kromě doplnění teoretických poznatků a zkušeností z praxe věrně simuluje reálný agenturní život, který je obvykle mnohem rychlejší a náročnější než školní prostředí.

Účastníci akademie během své intenzivní stáže procházejí komplexním záběrem marketingových a PR disciplín od brandingu a tvorby strategie, přes copywriting a content marketing až po výkonnostní marketing a práci s analytickými nástroji jako je např. Marketing miner, Google analytics a další.

"Zájem studentů o kvalitní stáž překonal naše očekávání. V pilotním kole jsme museli kandidáty pečlivě vybírat, a bylo tak nutné přibližně 75 % uchazečů odmítnout. Neobjevených talentů, kteří mají zájem na sobě pracovat, je na školách stále dost. V letošním roce bychom chtěli více než 30 z takových mladých talentů posunout do světa "dospělých" marketérů. I proto po úspěšné jarní pilotní fázi již připravujeme program také pro letní a podzimní stáže," upozornil Kamil Pavlíček, CEO agentury UNIFER.

Brno Marketing Academy je přidanou hodnotou také pro agenturní klienty. Tak jako představuje jedinečnou příležitost pro studenty k porovnání teorie s praxí v podobě analýz marketingových aktivit klienta či nápadů k realizaci kampaní nebo vylepšení webu, mohou i klientům agentur přinést studenti vítané nové úhly pohledu. Studenti navíc pracují pod přímou supervizí šéfů obou agentur Kamila Pavlíčka (UNIFER) a Ivana Lukáše (Move UP).

Přínos akademie si chválí i účastnice pilotního ročníku, studentka Mendelovy univerzity Terezie Janíková. "Během stáže v Brno Marketing Academy jsem získala spoustu praktických zkušeností, zdaleka nejen z oblasti marketingu. Naučila jsem se také pracovat s lidmi, vést tým a poprat se s náročnými úkoly v krátkém čase. Věřím, že z těchto zkušeností budu ještě dlouho čerpat."

Uzávěrka přihlášek pro nejbližší letní termín akademie je do 1. června 2020. Bližší informace o způsobu přihlášení a samotné akademii najdete na webu Brno Marketing Academy.
Autor: Mgr. Jana Varnerová
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Do lékárny pro léky na eRecept s občankou a bez stresu

Od 1. 6. 2020 si budou moci pacienti v lékárně vyzvednout všechny předepsané léky pomocí průkazu totožnosti. Lékárník načte číslo občanského průkazu nebo pasu pacienta a zobrazí se mu všechny platné nevydané eRecepty. Dosud bylo nutné každý eRecept ...

Úmrtím na rakovinu tlustého střeva se dá předcházet. Další samoodběrové sady v pondělí doputují do schránek

31.05.2020 | Zpravodajství

Ministerstvo zdravotnictví s Národním screeningovým centrem ÚZIS za podpory Všeobecné zdravotní pojišťovny pokračuje v pilotnímu projektu, který má za ...

Desetiletá Míša z Brněnska přivolala pomoc své mamince, která doma zkolabovala

29.05.2020 | Krimi

Včera 28. 5. na tísňovou linku 155 zavolala teprve desetiletá holčička, že je mamince zle a zvrací. Kromě toho, že se vzorně představila a uvedla zcel ...

Strážníci rychle našli muže, který údajně chodil ulicemi s nožem v ruce, skončil na psychiatrii

29.05.2020 | Krimi

BRNO - Na tísňovou linku 156 se ve středu pozdě večer ozvali obyvatelé Žabovřesk. Znepokojil je pohled na muže, který údajně s nožem v ruce chodil uli ...

Loni bylo vydáno nejvíce pracovních neschopenek za 10 let

29.05.2020 | Ekonomika, podnikání

V roce 2019 bylo nově nahlášeno 1 914,8 tis. případů pracovní neschopnosti pro nemoc a úraz. Oproti roku 2018 přibylo 65,3 tis. případů. Již tradičně ...Pondělí 1.6.2020
Jihomoravský kraj
Další regiony »


O nás, kontakty | Přidat firmu | Nabídka našich služeb | Partneři portálu | Inzerce-Dnes.cz | Práce v ČR | InfoDnes.cz
InfoDnes.cz
Sdružení regionálních portálů

Kraj Vysočina
HavlíčkůvbrodDnes.cz
JihlavaDnes.cz
TřebíčDnes.cz

Liberecký kraj
LiberecDnes.cz

Ústecký kraj
ÚstínadLabemDnes.cz

Plzeňský kraj
PlzeňDnes.cz

Jihočeský kraj
ČeskéBudějoviceDnes.cz

Jihomoravský kraj
BrněnskoDnes.cz

Olomoucký kraj
OlomoucDnes.cz

Zlínský kraj
ZlínDnes.cz

Moravskoslezký kraj
OstravaDnes.cz

Copyright © 1/2009-2020 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.