BrněnskoDnes.cz
BrněnskoDnes.cz » Zpravodajství » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Brno, Jihomoravský kraj

Kometa odkládá začátek sezony. Hráči mají vysoké teploty, celý tým čekají testy

Kometa odkládá začátek sezony. Hráči mají vysoké teploty, celý tým čekají testy

18. 9. 2020 | Na dlouho očekáváný první mistrovský zápas nové extraligové sezony si hokejisté brněnské Komety musí kvůli podezření na nákazu koronavirem počkat. Vysoké teploty se objevily u několika hráčů a člena realizačního týmu.

Nová sezona, starý cíl. Kometa se hodlá porvat o titul

Nová sezona, starý cíl. Kometa se hodlá porvat o titul

18. 9. 2020 | Čekání a pilování je u konce. Po víc než půlroce plném nejistoty a změn hokejisté Komety Brno nastoupí v pátek k prvnímu mistrovskému utkání nové sezony a premiérovému od vypuknutí pandemie koronaviru. Jejich první extraligový soupeř bude v domácí DRFG Areně v pátek od šesti hodin večer poslední korunovaný mistr nejvyšší soutěže Třinec.

Soupeř bez bodu. Líšeň vyzve Jihlavu, stále jí chybí Krška

Soupeř bez bodu. Líšeň vyzve Jihlavu, stále jí chybí Krška

17. 9. 2020 | Stejně jako loni v premiérové sezoně ve druhé lize i letos zažívají líšeňští fotbalisté povedený start do sezony a po třech utkáních se nacházejí se sedmi body na třetím místě. Ve čtvrtém kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je v pátek od šesti hodin večer čeká duel s Jihlavou, která v letošní sezoně prohrála 0:2 v Ústí nad Labem a doma podlehla Hradci Králové 3:4.

Volejbal Brno zapojí do hry mladíky, chystá se i na odchod opor

Volejbal Brno zapojí do hry mladíky, chystá se i na odchod opor

17. 9. 2020 | Brněnští volejbalisté se v předčasně ukončené sezoně kvůli pandemii koronaviru nacházeli na třetím místě, což byl jeden z nejlepších výsledků za poslední roky. V nové extraligové sezoně se na něj pokusí navázat, ovšem spoléhat se musejí pouze na české hráče. „Máme vlastní širokou základnu, proto si nechceme v současné době komplikovat život zahraničními hráči. Nemáme takové ekonomické možnosti, abychom za každou cenu posilovali,“ uvedl předseda brněnského klubu Martin Gerža. ...

Evropské hry v Brně začaly: vedou ke sportu handicapovanou mládež

Evropské hry v Brně začaly: vedou ke sportu handicapovanou mládež

17. 9. 2020 | Průvod bubeníků a maskota na náměstí Svobody ve středu dopoledne oznámil, že se do Brna už podeváté vrací Evropské hry handicapované mládeže s názvem Emil Open. Hlavní sportovní program začíná ve čtvrtek v deset hodin dopoledne na atletickém stadionu Pod Palackého vrchem, v bazénu na Kraví hoře a v bohunickém Univerzitním kampusu. Akce končí v sobotu.

Kometa vstupuje do sezony plné chaosu. Šetří a modlí se za fanoušky

Kometa vstupuje do sezony plné chaosu. Šetří a modlí se za fanoušky

17. 9. 2020 | Jedinou jistotu mají hokejisté brněnské Komety před startem nového extraligového ročníku, který zahajují pátečním duelem s Třincem. Bude jiný a daleko nevyzpytatelnější než všechny předcházející. V době sílící pandemie koronaviru se nikdo neodvažuje dívat dál než na nejbližší zápas. Ostatně hned úvodní duel sezony, který ve čtvrtek měly odehrát Vítkovice s Litvínovem, byl právě kvůli podezření na koronavirus v ostravském celku odložený. ...

Chceme uspět co nejlépe a pobavit se

Chceme uspět co nejlépe a pobavit se

16. 9. 2020 | ROZHOVOR/ Kromě toho, že je předsedou jihomoravského hnutí SPD a lídrem ve volbách do krajského zastupitelstva v letošním roce, stanul i v čele týmu SPD v Zaměstnanecké lize Deníku. „Jsem čestný kapitán týmu,“ okomentoval s úsměvem svoji pozici Jan Hrnčíř.

Bereme to jako odreagování se

Bereme to jako odreagování se

16. 9. 2020 | ROZHOVOR/ „Sestava týmu se ještě doplňuje, ale určitě v ní nebudou fotbaloví profíci. Spíše sportovně založení kolegové ze sociální demokracie. Ostatně, co se fotbalu týče, já jsem spíše fanoušek a divák, než aktivní hráč,“ říká kapitán týmu ČSSD JMK Marek Šlapal.

Vždycky myslíme na nejvyšší příčky

Vždycky myslíme na nejvyšší příčky

16. 9. 2020 | ROZHOVOR/ „Na naší soupisce je osm hráčů. Většina z nás hraje v jednom fotbalovém týmu, který hraje I.A třídu,“ představil sestavu týmu Krajského ředitelství Policie Jihomoravského kraje v Zaměstnanecké lize Deníku kapitán Jan Pánek. V práci se věnuje především výuce nastupujících policistů.

O víkendu jsem trnul, aby se nikdo nezranil

O víkendu jsem trnul, aby se nikdo nezranil

16. 9. 2020 | ROZHOVOR/ Mluvčím týmu ČEZ v Zaměstnanecké lize Deníku je Pavel Cejpek. Na své spoluhráče prozradil: „V našem týmu jsou všichni hráči, kteří hrají fotbalové soutěže na nejnižší úrovni, tedy okresní přebor – II. až IV. třída. Jsme samozřejmě bez profesionálů, pravidla to ani neumožňují.“

Zdroj: brnensky.denik.cz | Další zprávy »
14:14:22 | 18.09.2020

Kam ve středu 16. září 2020 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

Kam ve středu 16. září 2020 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

16. 9. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech, i vzhledem k určitému uvolnění v celém světě řádící epidemie, ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam v neděli 13.září 2020 za sportem? Na fotbal i triatlon

Kam v neděli 13.září 2020 za sportem? Na fotbal i triatlon

13. 9. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech, i vzhledem k určitému uvolnění v celém světě řádící epidemie, ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam v sobotu 12. září 2020 za sportem? Hraje se všechno možné

Kam v sobotu 12. září 2020 za sportem? Hraje se všechno možné

12. 9. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech, i vzhledem k určitému uvolnění v celém světě řádící epidemie, ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam v pátek 11. září 2020 za sportem? Na fotbal, basketbal, házenou

Kam v pátek 11. září 2020 za sportem? Na fotbal, basketbal, házenou

11. 9. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech, i vzhledem k určitému uvolnění v celém světě řádící epidemie, ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam ve čtvrtek 10. září 2020 za sportem? Na fotbal, tenis, volejbal

Kam ve čtvrtek 10. září 2020 za sportem? Na fotbal, tenis, volejbal

10. 9. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech, i vzhledem k určitému uvolnění v celém světě řádící epidemie, ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Zdroj: jihomoravskenovinky.cz | Další zprávy »
14:14:23 | 18.09.2020

Zápasy s Třincem a Litvínovem se odkládají, celý klub podstoupí testy na COVID-19

18. 9. 2020 | Tisková zpráva - B r n o – „Šest hráčů a jeden člen realizačního týmu přes noc nahlásili vysoké teploty, z tohoto důvodu rušíme dva nejbližší zápasy a přesunujeme je na jiný termín. Celý klub podstoupí testy a podle toho budeme dál informovat. Prozatím se víc k situaci vyjadřovat nebudeme," sdělil majitel klubu Libor Zábranský.

Štěpán Linka z dorostu: Rok v USA mi nejvíc pomohl v rozvoji dovedností na ledě

18. 9. 2020 | Filip Krůza, foto: Roman Kantor. - B r n o – Dorost Komety vstoupil ve čtvrtek večer do nové extraligové sezóny. Na svém ledě přivítal Havířov, který dokázal udolat po 4:3 nájezdech a připsat si první dva body do tabulky. Skóre utkání otevřel v desáté minutě po chybě v obraně soupeře šestnáctiletý útočník Brňanů Štěpán Linka. Jak se navrátilec ze zámoří vyjádřil nejen k čtvrtečnímu duelu a svým zkušenostem z USA? ...

Hokejka TV rozjíždí podporu jednotlivých klubů. Jak můžete pomoci Kometě?

18. 9. 2020 | Petr Vychopeň - B r n o - Společnost BPA sport marketing se z pozice výhradního marketingového partnera Tipsport extraligy rozhodla pomoci jednotlivým klubům i prostřednictvím projektu Hokejka TV. Jak přesně to bude fungovat? Při výběru předplatného máte možnost zakliknout Kometu jako tým, který chcete podpořit. Částka, kterou následně zaplatíte, poputuje po odečtení DPH a bankovních poplatků přímo na účet klubu. To vše za účelem zmenšení ztrát z výpadků na vstupném! ...

První kolo a první vítězství! Dorostenci zlomili Havířov v nájezdech

17. 9. 2020 | Ondřej Souček, foto: Roman Kantor - B r n o – Domácí utkání prvního kola Extraligy dorostu sk. východ proti AZ Havířov nabídlo mnoho zajímavých šancí! Kometa se v průběhu zápasu dostala do dvoubrankového vedení, avšak hostům z Havířova se podařilo ve třetí dvacetiminutovce stav srovnat na 3:3. Utkání tak šlo do prodloužení, které oba brankáři výtečně vychytali. Rozhodnout se tak muselo až v nájezdech, kde měl konečné slovo brněnský Matěj Bělohlav. ...

Extraliga zvedá oponu, Kometa v úvodním kole změří síly s Třincem

17. 9. 2020 | Jan Tajzler, foto: Ivo Dostál. - B r n o - Po šesti měsících se opět rozjíždí nejvyšší hokejová soutěž v Česku. Tipsport extraliga odstartuje v původním termínu, tedy v pátek 18. září. Brněnská Kometa se hned na úvod představí v atraktivní bitvě proti Ocelářům z Třince. Zápas dvou ambiciózních celků odstartuje na ledě DRFG areny od pátečních 18:00.

Zdroj: hc-kometa.cz | Další zprávy »
14:14:24 | 18.09.2020

VIDEO: Zbrojovka v neděli hostí Olomouc!

17. 9. 2020 | Martin Lísal - B r n o - Po třech týdnech se Zbrojováci znovu představí na domácím trávníku. V neděli 20. září hostí ve čtvrtém kole FORTUNA:LIGY Sigmu Olomouc. Hraje se v 15:30, duel přenáší O2 Sport.

U15: Zbrojovka nastřílela Karviné osm branek

16. 9. 2020 | Martin Lísal - B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U15) dali rychle zapomenout na první bodovou ztrátu z víkendu. Ve středečním utkání nasázeli Karviné osm branek a vrátili se na první příčku v tabulce.

Mohli jsme pomýšlet na lepší výsledek, mrzelo Hlavicu po premiéře

15. 9. 2020 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas - B r n o - Obránce Jan Hlavica si v neděli na hřišti Zlína mohl na seznamu profesních cílů odškrtnout další položku - první prvoligový start. Nastoupil s obličejovou maskou jako jeden ze tří stoperů.

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 14. do 20. září

14. 9. 2020 | Martin Lísal - B r n o - V aktuálním týdnu se většina týmů Zbrojovky vydá k venkovním zápasům. Jen "áčko" přivítá doma Sigmu, ve středu se pak na svém hřišti představí starší žáci. Po delší pauze vyhlížejí soutěžní utkání také dorostenci.

U16: Zbrojováci porazili Líšeň

13. 9. 2020 | Martin Lísal - B r n o - Také dorostenci kategorie U16 zvládli utkání s Líšní na jedničku. Na gól Šípa navázal ve druhé půli Klepárník a po kontaktní brance soupeře pojistil výhru 3:1 v závěru Dirda.

Zdroj: fczbrno.cz | Další zprávy »
14:14:24 | 18.09.2020

Pátek 18.9.2020
Jihomoravský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2020 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.