BrněnskoDnes.cz
BrněnskoDnes.cz » Monitor zpráv » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Brno, Jihomoravský kraj

Celkové prvenství? Měl jsem velké štěstí, hlásí krajský vítěz TIP ligy

Celkové prvenství? Měl jsem velké štěstí, hlásí krajský vítěz TIP ligy

25. 11. 2020 | To, co se jiným nepoštěstí několik let, zvládl ve svém druhém soutěžním ročníku. Tipér Stanislav Bárta z Blanenska nasbíral v podzimní části soutěže TIP liga 116 bodů a stal se nejlepším soutěžícím na jižní Moravě. Kromě sudu piva značky Gambrinus a dresu české fotbalové reprezentace si zajistil i poukaz na vysílání televize přes internet Lepší.TV v hodnotě dva a půl tisíce korun a nabitou sázenku od Fortuny za pět tisíc korun. „V prvním ročníku jsem nic nevyhrál, tak jsem to teď vzal se vším vš ...

Vorlický po zatčení Berbra vzdělává okresní kluby. Moc zatím vítězí, říká

Vorlický po zatčení Berbra vzdělává okresní kluby. Moc zatím vítězí, říká

25. 11. 2020 | Nebojí se mluvit nahlas a už dlouho patří ke kritikům vedení Fotbalové asociace České republiky. K němu se před dvěma lety dokonce vyjádřil na sociálních sítích, což pro něj znamenalo konec u reprezentace do patnácti let.

Evropa je velká akce, namotivuje vás sama, říká judista Petr

Evropa je velká akce, namotivuje vás sama, říká judista Petr

25. 11. 2020 | To nejlepší z evropského juda a sedačky v pražské O2 Areně zející prázdnotou. Kombinace, kterou si ještě před rokem nedovedl nikdo představit. Judisté zažili v uplynulém týdnu nevšední evropský šampionát a fanoušci tohoto bojového sportu si nakonec museli vystačit jen s on-line přenosy. Mezi českými reprezentanty o sobě dali vědět mimo jiné také brněnští judisté Jiří Petr a Daniel Pochop, když si oba připsali jeden vítězný zápas. ...

Basketbalový EuroCup se odehraje na jednom místě, KP Brno zvažuje pořádání

Basketbalový EuroCup se odehraje na jednom místě, KP Brno zvažuje pořádání

24. 11. 2020 | Vedení Mezinárodní basketbalové federace změnilo už podruhé v sezoně formát letošního ročníku EuroCupu, v němž se představí také hráčky KP Brno. Nejprve se podzimní skupinové duely přesunuly na leden a únor.

Zpackaný závěr. Kometa bez Zábranského neudržela vedení a doma padla

Zpackaný závěr. Kometa bez Zábranského neudržela vedení a doma padla

24. 11. 2020 | Soupeř jim vrátil porážku i s úroky. Hokejisté brněnské Komety devět dní po last minute extraligovém obratu ve Vítkovicích, při němž smazali dvoubrankovou ztrátu v poslední pětiminutovce a nakonec vyhráli 3:2 po nájezdech, tentokrát ostravskému celku na domácím ledě podlehli stejným poměrem. Jen s tím rozdílem, že kapitulovali v normální hrací době a zůstali bez jediného bodu.

Útok Líšně brzdí připravený soupeř, Szotkowski nastoupil proti zaměstnavateli

Útok Líšně brzdí připravený soupeř, Szotkowski nastoupil proti zaměstnavateli

24. 11. 2020 | O druhé místo ve druholigové tabulce bojoval se svým zaměstnavatelem, se kterým v létě podepsal smlouvu. Líšeňský fotbalista Marek Szotkowski hostuje na východě Brna z Viktorie Žižkov, proti které v neděli naskočil do utkání v základní sestavě.

Změna pořádků. Matné Kometě pomůže Říhův asistent s doktorátem

Změna pořádků. Matné Kometě pomůže Říhův asistent s doktorátem

24. 11. 2020 | V otázkách realizačního týmu obvykle rozvážnému manažerovi tentokrát došla trpělivost netradičně brzy. Hlavní kouč a majitel brněnské Komety Libor Zábranský sáhl k podstatným změnám na střídačce svého družstva už po devátém utkání extraligové sezony, v němž Brňané v pátek prohráli v Karlových Varech 2:4.

Brněnská 25 pokračuje. Virtuální běh vyhráli Kučera s Páleníkovou

Brněnská 25 pokračuje. Virtuální běh vyhráli Kučera s Páleníkovou

24. 11. 2020 | Dlouhou tradici pořadatelé nepřerušili, i když museli vzhledem ke koronavirovým opatřením přistoupit k soubojům na dálku. O víkendu se uskutečnil 53. ročník Brněnské pětadvacítky ve formě individuálního, virtuálního závodu.

Brněnský útočník Hladík poslal druhou branku v lize přítelkyni u televize

Brněnský útočník Hladík poslal druhou branku v lize přítelkyni u televize

23. 11. 2020 | Trochu ubral ze své úspěšnosti, přesto na dva góly potřeboval brněnský útočník Jan Hladík spolu s Peterem Štepanovským nejméně střel na branku z brněnských fotbalistů. Oba vyslali pouze tři pokusy.

Nejdůležitější je správné chování a respekt, říká šéftrenér akademie Rossi

Nejdůležitější je správné chování a respekt, říká šéftrenér akademie Rossi

23. 11. 2020 | Regionální akademie. Představují zhmotnění plánu fotbalové asociace na propojení nejtalentovanějších mladých hráčů napříč mateřskými kluby. Chlapci z posledních ročníků základních škol v nich dostávají příležitost dřít na svém snu a třeba jednou proniknout do světa velkého fotbalu. V republice rozhazuje udice osm akademií, včetně té jihomoravské v Brně. Pozici šéftrenéra v ní druhým rokem zastává Mario Rossi. ...

Zdroj: brnensky.denik.cz | Další zprávy »
14:13:50 | 25.11.2020

Kam ve středu 25.listopadu 2020 za sportem? Na fotbal, hokej, volejbal

Kam ve středu 25.listopadu 2020 za sportem? Na fotbal, hokej, volejbal

25. 11. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli opět v celém světě řádící epidemii  stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

24. 11. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli opět v celém světě řádící epidemii ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam v neděli 22.listopadu 2020 za sportem? Na fotbal, hokej, lyžování

Kam v neděli 22.listopadu 2020 za sportem? Na fotbal, hokej, lyžování

22. 11. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli opět v celém světě řádící epidemii ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam v sobotu 21.listopadu 2020 za sportem? Na fotbal, hokej, judo

Kam v sobotu 21.listopadu 2020 za sportem? Na fotbal, hokej, judo

21. 11. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli opět v celém světě řádící epidemii ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam v pátek 20.listopadu 2020 za sportem? Na fotbal, hokej a judo

Kam v pátek 20.listopadu 2020 za sportem? Na fotbal, hokej a judo

20. 11. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli opět v celém světě řádící epidemii ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Zdroj: jihomoravskenovinky.cz | Další zprávy »
14:13:52 | 25.11.2020

Radek Bělohlav komentuje změny v Kometě, zastavený mládežnický hokej i falešná nařčení v médiích

24. 11. 2020 | Petr Vychopeň, foto: Ivo Dostál - B r n o - „Všichni to respektujeme, akceptujeme a zároveň věříme, že to mužstvu pomůže,“ říká ke změnám v realizačním týmu Komety trenér Radek Bělohlav. Mistr světa z Vídně 1996 a trojnásobný extraligový šampión povede brněnskou juniorku a právě fungování mládeže a problémy, které tato doba ještě může mladým hráčům přivodit, jsou hlavním tématem rozhovoru. Sám Radek Bělohlav má syna v dorosteneckém věku, takže na vlastní oči vidí, jaké dopady mají koronavirové o ...

Zápas s Vítkovicemi byl vyrovnaný téměř až do konce, rozhodla přesilovka

23. 11. 2020 | Filip Krůza, foto: Vít Golda. - B r n o – V úterý večer zavítaly do brněnské arény Vítkovice. Zápas byl po celý průběh vyrovnaný, oba celky se chvíli držely ve vedení, pak se duel srovnal a zdálo se, že se půjde do prodloužení. O výsledku hosté rozhodli necelé dvě minuty před koncem, když dokázali skórovat v přesilové hře.

Dohrávka 5. kola přivede na brněnský led celek Vítkovic

22. 11. 2020 | Jan Tajzler, foto: Ivo Dostál - B r n o - Extraligový program kvapí dál a Kometa se již nyní plně soustředí na úterní souboj s ostravskými Vítkovicemi. Bude se jednat o dohrávku 5. kola. Domácí Brňané by rádi navázali na nedělní triumf proti Zlínu a proti dalšímu moravskému konkurentovi si připsali další potřebné body. Vítkovice se nachází na 8. místě, na Kometu čítají náskok 5 bodů. Ostravané pojedou do Brna s cílem oplatit Jihomoravanům porážku z nedávné konfrontace, která se odehrála v Ostrav ...

Úspěšné přesilovky? Konečně, cenil si Zaťovič. Sám se už cítí lépe

22. 11. 2020 | Daniel Kinc, Helena Hegeďová, foto: Ivo Dostál - B r n o – V moravském souboji proti Zlínu rozhodly přesilovky, Kometa využila hned tři a i přes závěrečné drama si dokráčela pro tři body. K vítězství přispěl dvěma body (1+1) kapitán Martin Zaťovič, který hovořil o utkání, o proslovu kouče Libora Zábranského během pátečního zápasu a také situaci pod novými trenéry.

Týden hokeje se bude konat online formou. Na co a na koho se můžete těšit?

22. 11. 2020 | Tisková zpráva - B r n o – Jak jste již jistě zaznamenali, vinou nastalé epidemiologické situace, která nenahrává pořádání hromadných akcí, se Český hokej rozhodl přesunout akci Týden hokeje ze zimních stadionů na web a sociální sítě projektu Pojď hrát hokej. V týdnu od 23. do 29. listopadu se tak můžete každý den těšit na to, že s vybraným expertem probereme jedno téma týkající se mládežnického hokeje. Celá akce poté v neděli 29.11. vyvrcholí online webinářem. ...

Zdroj: hc-kometa.cz | Další zprávy »
14:13:53 | 25.11.2020

Zbrojováci na hostování - Zikl a spol. na vítězné vlně

23. 11. 2020 | Martin Lísal - B r n o - Po reprezentační přestávce se o víkendu opět bojovalo o soutěžní body. Tím pádem se tak vrací i souhrnný článek, mapující osudy hráčů Zbrojovky na hostování.

VIDEO: Bod je pro nás málo, mrzí střelce Hladíka

21. 11. 2020 | Daniel Kinc, Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas. - B r n o - V duelu s Příbramí otevřel skóre zápasu, nakonec ale radost neměl. Jan Hladík dal svůj první prvoligový gól v domácím prostředí, jenže ten stačil jen na bod. Středočeši totiž ve druhé půli srovnali z penalty.

VIDEO: Trenér Machálek po utkání s Příbramí

21. 11. 2020 | Martin Lísal. FOTO: Martin Tajč - B r n o – Rychlý gól, pak další možnosti. V úvodu utkání se zdálo, že Zbrojovka venkovní výhru potvrdí i doma proti Příbrami. Pak však Brňané postupně vyklidili hřiště a výsledkem byla remíza. Právě pasivitu a neproměněné šance označil trenér Machálek jako hlavní příčinu neúspěchu.

Ztracené dva body. Penalta připravila Zbrojovku o výhru nad Příbramí

21. 11. 2020 | Daniel Král. FOTO: Martin Tajč - B R N O - Fotbalisté Zbrojovky se v důležitém domácím utkání s Příbramí museli přes nadějný úvod spokojit s bodem. Domácí poslal do vedení Hladík, Zbrojovka měla i další šance, ty ale nevyužila a soupeř ve druhé půli z penalty srovnal.

Stáhněte si zápasový bulletin pro utkání s Příbramí!

21. 11. 2020 | Martin Lísal - B r n o - První domácí utkání po restartu FORTUNA:LIGY proti Příbrami se bohužel odehraje bez přítomnosti fanoušků. Zápasový bulletin jsme tak nachystali v elektronické podobě. Jeho hlavní součástí je velký rozhovor s Janem Hlavicou.

Zdroj: fczbrno.cz | Další zprávy »
14:13:53 | 25.11.2020

Středa 25.11.2020
Jihomoravský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2020 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.