BrněnskoDnes.cz
BrněnskoDnes.cz » Zpravodajství » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

Včera demonstrovalo pouze několik tisíc lidí. Mediální expert přináší důkazy

11. 12. 2019 | Pokud chcete vědět, jak chvilkaři lžou a manipulují, stačí si vzít k ruce kalkulačku. Tvrdili, že na včerejší demostraci bylo 80 tisíc lidí. Opravdu? Tak počítejte se mnou. (Foto: Facebook)

Strašnější než jaderná válka: v USA ohodnotili těžký plamenomet Solncepek

11. 12. 2019 | Pokud jde o míru poškození nepřítele, jsou ruské plamenomety TOS-1 Buratino a TOS-1A Solncepek zaostávají (a to jen nepatrně) pouze za jadernými zbraněmi. Jsou zvláště účinné při čištění opevnění a městské zástavby, což se ukázalo v Afghánistánu, Čečensku a na Blízkém východě, píše portál National Interest. (Foto: Youtube)

Technologie dokonale změnila odvětví hazardních her. Jak?

11. 12. 2019 | Pamatujete si ještě doby, kdy byly hazardní hry kompletně mimo online svět? Možná ano, v minulosti fakticky nebylo možné vsázet kdekoli jinde než v kasinu, případně se šlo věnovat hazardním hrám v některých restauracích. Doba se ale neskutečně proměnila, přišel internet a všechno je dnes úplně jinak. (Foto: Pxhere)

Divné události se dějí všude po celém světě

11. 12. 2019 | Vzhledem k ohromně divné době, ve které žijeme, se sice omlouvám za ten nadpis, ale stojí to za to nad tím spekulovat. (Foto: Youtube)

Můžeme uzavřít americké základny Incirlik v případě sankcí, pohrozilo Turecko

11. 12. 2019 | Turecko může reagovat na sankce USA kvůli nákupu ruských systémů protivzdušné obrany S-400, jde mj. o leteckou základnu Incirlik, uvedl turecký ministr zahraničí Mevlüt Çavuşoglu. (Foto: AF.mil)

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
08:16:15 | 12.12.2019

USA a NATO svedou s Ruskem válku v největším cvičení  Defender-Europe 20

USA a NATO svedou s Ruskem válku v největším cvičení Defender-Europe 20

12. 12. 2019 | Příští rok bude přemístěna americká divize do Evropy a  otestována v Německu, bude to největší přesun  za posledních 25 let. To, co obyvatelstvo musí v případě války očekávat, tím se nikdo nezabývá.

Poplatky za odpady se od nového roku v Hradci Králové změní

Poplatky za odpady se od nového roku v Hradci Králové změní

12. 12. 2019 | Poplatky za odpady se od nového roku změní. Po 11 letech dojde k mírnému zdražení, kdy dospělí budou nově platit 600 korun za rok a děti od 6 do 14 let a senioři starší 70 let budou platit polovinu, tedy 300 korun.

Požár chaty v Pržně zaměstnal šest jednotek hasičů

Požár chaty v Pržně zaměstnal šest jednotek hasičů

12. 12. 2019 | Dvě minuty před osmnáctou hodinou v neděli 8. prosince 2019 byl na tísňovou linku hasičů ohlášen požár chaty v Pržně na Frýdecko-Místecku.

Začala stavba nové interny ve šternberské nemocnici

Začala stavba nové interny ve šternberské nemocnici

12. 12. 2019 | Poklepem základního kamene zahájil v pondělí 9.prosince hejtman Ladislav Okleštěk stavbu nového interního pavilonu v Nemocnici Šternberk.

Zima je tady: Sjezdovky na Vysočině už pilně zasněžují

Zima je tady: Sjezdovky na Vysočině už pilně zasněžují

12. 12. 2019 | Milovníci sjezdového lyžování se budou moci poprvé sklouznout v ideálním případě už v příštím týdnu, v nejhorším třeba ale také až po Vánocích.

Zdroj: prvnizpravy.cz | Další zprávy »
08:16:15 | 12.12.2019

Záchranáři objevili trosky a těla ze zříceného letounu chilského letectva

Záchranáři objevili trosky a těla ze zříceného letounu chilského letectva

12. 12. 2019 | Záchranáři při pátrací operaci po zříceném letounu chilského letounu, který v pondělí zmizel z radarů, nalezli trosky a těla cestujících, informuje o tom televizní stanice Teleamazonas s odvoláním na oficiální prohlášení chilských úřadů.

Prototyp vesmírného skleníku bude hotový do konce roku 2021

Prototyp vesmírného skleníku bude hotový do konce roku 2021

12. 12. 2019 | Prototyp skleníku Vitacikl-T pro pěstování hlávkového salátu v ruském segmentu Mezinárodní vesmírné stanice bude hotový do konce roku 2021, řekl Sputniku Anton Byčkov, vedoucí lékařského oddělení podniku, který vyrábí skleník, Vědecko-výzkumného ústavu KP (pobočka Sdružené raketové a kosmické korporace).

Muž se vydal do epicentra ekologické katastrofy na Slovensku. Podívejte se na to, co tam natočil

Muž se vydal do epicentra ekologické katastrofy na Slovensku. Podívejte se na to, co tam natočil

12. 12. 2019 | Slovenský youtuber Ivan Donoval vyrazil do epicentra ekologické katastrofy, k níž došlo letos na Slovensku. Daný Slovák natočil dechberoucí záběry.

Vědci potvrdili právo Ruska na rozšíření šelfu v Arktidě

Vědci potvrdili právo Ruska na rozšíření šelfu v Arktidě

12. 12. 2019 | Vědci prokázali, že podmořský Mendělejevův hřbet ve střední části Severního ledového oceánu je pokračováním kontinentu, což znamená, že Rusko v souladu s mezinárodním právem může počítat s rozšířením hranic svého šelfu. Výsledky jsou uvedeny v časopise Earth-Science Review.

Peter Dinklage přišel se zajímavou teorií o reakci fanoušků na finále seriálu Hra o trůny

Peter Dinklage přišel se zajímavou teorií o reakci fanoušků na finále seriálu Hra o trůny

11. 12. 2019 | Seriál Hra o trůny se stal hlavním seriálem roku 2019. To je jasná věc. Finále tohoto amerického fantasy a dramatického seriálu televize HBO však jeho fanoušky rozdělilo na několik táborů: objevily se spekulace, sepisovaly se petice, aby byl seriál znovu natočen bez tvůrců Davida Benioffa a D. B. Weisse.

Zdroj: cz.sputniknews.com | Další zprávy »
08:16:19 | 12.12.2019

Americký úřad FDA prohlásil: „Ať jedí bavlník“

Vládní regulátoři v USA schválili geneticky modifikovanou odrůdu bavlníku jako „potenciální řešení pro hlad lidí“. Radikální řešení spočívá v tom, že konzumace GM semen bavlníku, vyvinutých na Texaské univerzitě A&M, avšak bez nezávislých dlouhodobých testů, bude kromě zvířat povolena i lidem. To vyvolává nové, vážné obavy ohledně bezpečnosti našeho potravinového řetězce. V důsledku toho může být světový potravinový řetězec brzy kontaminován geneticky modifikovanými semeny bavlníku, při ...

Zdroj: zvedavec.org | Další zprávy »
08:16:15 | 12.12.2019

Krutost a bolest v anomickém prostředí virtuálního pokřivení reality

12. 12. 2019 | Ilustrace: Jáchym Bohumil Kartous Představa světa jako něčeho, kde mají místo jen šťastní a úspěšní. Svět vytěsňující skutečnost mimo hranice toho, jak chceme být vnímáni, abychom naplnili tuto normu. Zároveň naprostá banalizace utrpení, strádání a tragédie na úroveň obrovského množství neustále kmitajících obrazů, mezi nimiž se stává zkrvavené či mrtvé dítě jen okamžikem, který bude okamžitě překryt a zavalen hromadou obrazového smogu, jehož významovou souměřitelnost eliminuje informační mn ...

Zdroj: blisty.cz | Další zprávy »
08:16:15 | 12.12.2019

Čtvrtek 12.12.2019
Jihomoravský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.