BrněnskoDnes.cz
BrněnskoDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Odborná konzultace spojená s ochutnávkou PIWI odrůd - Velké Bílovice

Kdy:
Středa 30.08.2017 od 09:00 hod
Kde:
BS Vinařské potřeby, Velké Bílovice
Pořadatel:
Sdílet:

Ve středu 30. srpna se uskuteční v prostorách prodejny BS vinařské potřeby ve Velkých Bílovicích konzultační den. Bezplatné poradenství bude tentokrát zaměřeno na oblast výsadby a pěstování PIWI odrůd révy vinné. Součást odborných konzultací tvoří také ochutnávka vín těchto specifických odrůd včetně konkrétního enologického poradenství.
V době od 9 do 11 hodin mohou vinohradníci využít odborné poradenství, které na místě poskytnou profesor Pavel Pavloušek z Mendelovy univerzity, Ing. Miloš Vidlář a Ing. Klára Halouzková ze společnosti BS vinařské potřeby.

Cílem další z řady konzultací je nabídnout zájemcům konkrétní rady k problémům, které je na vinicích trápí. BS vinařské potřeby poskytnou vinařům informace k novým výsadbám, ochraně a výživě mladých keřů, představí nabídku sazenice PIWI i klasických odrůd pro výsadbu 2018. Nedílnou součást akce tvoří poradenství k rozborům půd, o které mezi vinaři rychle roste zájem.
Užitečné informace a rady jsou poskytovány zcela zdarma a nezávazně. Konzultace budou probíhat dle zájmu během celého dopoledne, není potřeba se objednávat.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí64,504146575928