InfoDnes.cz

Regionální zpravodajství pro město Brno a Jihomoravský kraj - Vaše zprávy | Z regionu

BrněnskoDnes.cz
Pátek 17.11. 2017 | Mahulena
 
BrněnskoDnes.cz
Zpravodajství online - BrněnskoDnes.cz

Centropol otevřel další zákaznické centrum. Tentokráte v Brně

11.10.2017 | Z regionu
Společnost Centropol, přední dodavatel elektřiny a plynu v ČR, otevřela ve středu 11. října nové Zákaznické centrum Centropol v Brně - Zábrdovicích, v ulici Bratislavská 184/2a. Do konce roku firma plánuje v Česku otevřít celkem 12 zákaznických center, příští rok pak dalších šest.
Ilustrační snímek | Foto: Centropol
V nově otevřeném zákaznickém centru si stávající či potenciální zákazníci společnosti Centropol budou moci vyřídit veškerou administrativu od změn tarifu či adresy až po podrobnosti k vyúčtování apod. Zákazníci si tu mohou také třeba nechat poradit, jak mohou ušetřit za elektřinu a plyn. Otevírání zákaznických center je součástí nové obchodní firemní strategie společnosti Centropol.

"I v dnešní technologicky vyspělé době je potřeba osobního lidského kontaktu. Ne každý chce fungovat pouze prostřednictvím internetu, chytrého telefonu či telefonátu s někým, koho nevidí. A netýká se to jen starších lidí," říká Vladimír Baletka, regionální ředitel pro oblast Moravy společnosti Centropol.

Nově otevřené zákaznické centrum na Bratislavské ulici 184/2a v brněnské čtvrti Zábrdovice je pro zákazníky k dispozici ve všední dny (pondělí až pátek). V pondělí, středu od 07:30 do 17:00 hodin, v úterky a čtvrtky od 07:30 do 16:00 hodin a v pátek od 07:30 do 15:00 hodin.
O zákazníky se budou starat dva zaměstnanci.

"V současnosti máme po celé republice na 300 000 odběrných míst. V Brně a okolí dodáváme energie zhruba třiceti tisícům domácností, firem a institucí. Již nyní je zřejmé, že náš nový přístup k zákazníkům i prostřednictvím nově otevíraných center má odraz v počtu uzavřených smluv. Jen v srpnu se naše konto rozrostlo o deset tisíc nových klientů, které nyní budeme přihlašovat. Těšíme se tak z reálné prognózy meziročního růstu deseti procent," dodává Aleš Pospíšil, manažer vnějších vztahů a mluvčí společnosti.
« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty
Vaše zprávy
Žena se patrně pokusila o sebevraždu
Hejtman zamířil na Boskovicko
Prodejna Lidl v Brně v ulici Jakuba Obrovského získá nový interiér
Výstava historických i současných betlémů v Brně
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.