InfoDnes.cz

Regionální zpravodajství pro město Brno a Jihomoravský kraj - Vaše zprávy | Krimi

BrněnskoDnes.cz
Pondělí 18.12. 2017 | Miloslav
 
BrněnskoDnes.cz
Zpravodajství online - BrněnskoDnes.cz

Strážníci zpacifikovali podnapilé cizince ohrožující personál podniku

10.10.2017 | Krimi
Volání o pomoc vyslal v neděli večer prostřednictvím tísňové linky 156 personál podniku v Bratislavské ulici. Problémy mu údajně způsobili dva podnapilí Bulhaři ve věku 23 a 47 let, kteří prý rozbíjeli vnitřní zařízení.
Ilustrační snímek | Foto: mpb.cz
Nepřehlednou situaci na místě se nakonec podařilo zvládnout až díky zákroku, do něhož se zapojil i psovod městské policie se služebním psem. Protože třiadvacetiletý cizinec byl pod silným vlivem alkoholu a ohrožoval přítomné, v doprovodu strážníků zamířil sanitkou k vystřízlivění na záchytku. Škoda na majetku podle prvotních odhadů překročila hranici pěti tisíc korun, strážníci tak případ postoupili ke správnímu řízení.


S rozhlasovým přijímačem neutekl, podezřelého muže dopadla hlídka městské policie
Hlídce městské policie se včera pokusil utéct muž, kterého strážnici uviděli v Útěchovské ulici, právě když prudce vyběhl z tamního sběrného dvora. Strážníci muže po pár metrech dostihli a vyzvali ho k předložení dokladů. Ty však u sebe neměl, proto jeho totožnost přijeli ověřit republikoví policisté. Čtyřicetiletý muž se ještě předtím strážníkům přiznal, že do ekodvora vnikl s úmyslem odnést si rozhlasový přijímač. Protože se ukázalo, že dotyčný má už z dřívějška majetkový prohřešek, případ bude mít dohru u přestupkové komise.
« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty
Vaše zprávy
Středoškolačky mohou zabodovat v nové soutěži krásy!
Žena odvrátila zranění svého dobrmana, sama musela do nemocnice
Z Brna se bude celoročně létat do pěti nových destinací
Schválený rozpočet Jihomoravského kraje na rok 2018 je přebytkový
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.