InfoDnes.cz

Regionální zpravodajství pro město Brno a Jihomoravský kraj - Vaše zprávy | Krimi

BrněnskoDnes.cz
Pondělí 18.12. 2017 | Miloslav
 
BrněnskoDnes.cz
Zpravodajství online - BrněnskoDnes.cz

Dva mladí muži údajně rozbili okno baru, obsluha je do podniku nechtěla pustit

11.08.2017 | Krimi
Dva mladíci se dnes kolem třetí hodiny ráno nepohodli s obsluhou hudebního klubu v Rooseveltově ulici.
Ilustrační snímek | Foto: pixabay.com
Podle zaměstnance, který k nim přivolal hlídku městské policie, se před vchodem chovali nevhodně, a tak je vůbec nepustil dovnitř. Chvíli poté, co před nimi zavřel dveře, ale údajně uslyšel řinčení skla. Na ulici potom zjistil, že někdo skleněnou lahví rozbil okno podniku a způsobil zhruba třítisícovou škodu. Poblíž se prý přitom kromě dvou mužů ve věku 20 a 19 let nikdo nepohyboval. Strážníci oba podezřelé v centru města zastihli. Hlídce tvrdili, že s rozbitím okna nemají nic společného. Případem se bude dál zabývat přestupková komise.


Strážníci obdrželi podrobné informace o dvojici, která údajně vylepovala plakáty na rozvaděče
Velmi přesné podklady měla v rukou hlídka městské policie, která včera kolem poledne v Zábrdovicích prověřovala informace o dvojici načerno vylepující plakáty. Dva muži údajně přejížděli mezi jednotlivými místy autem, přičemž volající předal prostřednictvím linky 156 jak informace o registrační značce vozidla, tak i údaje o vzhledu a oblečení obou podezřelých. Strážníci potom uvedené auto zastavili a žádali sedmadvacetiletého mladíka i jeho o rok mladšího známého o vysvětlení. Ti vinu popírali, přestože kufr auta měli plný plakátů a čerstvě vylepené propagační materiály strážníci objevili na několika elektrických rozvaděčích v okolí. Strážníci vyhledali i svědka, který potvrdil, že se skutečně jedná o mladíky, které při výlepu viděl. Hlídka případ předává ke správnímu řízení, kde za znečištění veřejného prostranství hrozí dvacetitisícová pokuta.


Za nabízení hodinek hrozí mladému muži pokuta, chodce oslovoval v noci u nádraží
Blyštivé hodinky odmítl dnes o půl třetí ráno šestadvacetiletý kolemjdoucí, který procházel Nádražní ulicí. Nabídku ke koupi dostal údajně od devětadvacetiletého muže. Podezřelého strážníci našli a ten se jim přiznal, že chodce oslovoval a hodinky jim skutečně nabízel ke koupi. Pochůzkový prodej je však zakázaný tržním řádem města, a muži tak ve správním řízení hrozí pokuta do sta tisíc korun.
« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty
Vaše zprávy
Středoškolačky mohou zabodovat v nové soutěži krásy!
Žena odvrátila zranění svého dobrmana, sama musela do nemocnice
Z Brna se bude celoročně létat do pěti nových destinací
Schválený rozpočet Jihomoravského kraje na rok 2018 je přebytkový
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.