InfoDnes.cz

Regionální zpravodajství pro město Brno a Jihomoravský kraj - Vaše zprávy | Z regionu

BrněnskoDnes.cz
20.8. 2017 | Bernard
 
BrněnskoDnes.cz
Zpravodajství online - BrněnskoDnes.cz

Tajemníci slovenských městských i obecních úřadů na návštěvě Jihomoravského kraje

11.08.2017 | Z regionu
Ve čtvrtek přijali radní Jihomoravského kraje Miroslav Kubásek a ředitel Krajského úřadu JMK Roman Heinz skupinu 15 tajemníků městských a obecních úřadů ze Slovenska. Na jižní Moravu zavítali na studijní pobyt (9. - 13. 8. 2017), který je realizován v rámci spolupráce Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů ČR, z. s., s Asociáciou prednostov uradou miestnej samosprávy SR.
Tajemníci slovenských městských i obecních úřadů na návštěvě Jihomoravského krajeTajemníci slovenských městských i obecních úřadů na návštěvě Jihomoravského kraje | Foto: Jihomoravský kraj
Po návštěvě Krajského úřadu Jihomoravského kraje, kde jim byl blíže představen nejen region jako místo vinařství, inovací, vědy, školství, rozvoje a technologií, ale i fungování místních samospráv, zamířili slovenští tajemníci na prohlídku vily Löw-Beer.

Více než dvacetiletá mezinárodní spolupráce mezi sdruženími tajemníků, která zahrnuje i další evropské země, spočívá zejména ve výměně zkušeností, porovnávání legislativy a vývoje veřejné správy na municipiální úrovni pro zkvalitňování výkonu samosprávných činností i přenesené působnosti ve městech a obcích.
« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty
Vaše zprávy
Šedesátník zapálil sedlo jízdního kola, protože mu kamarádi nevěřili, že bude hořet
Most u Černé Hory bude od 13. září jednosměrně zprovozněn
5 operací, 6 srážek s autem, 10 let na cestě, 192 zemí, přes 10 000 kilometrů - to je Okhwan s Mission Impossible
Mladý muž strážníkům tvrdil, že nedělá lumpárny, kamera ho však natočila při kapesní krádeži
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.