InfoDnes.cz

Regionální zpravodajství pro město Brno a Jihomoravský kraj - Vaše zprávy | Z regionu

BrněnskoDnes.cz
Pátek 17.11. 2017 | Mahulena
 
BrněnskoDnes.cz
Zpravodajství online - BrněnskoDnes.cz

Děti v mateřské škole v Brně v ulici Soukenická dostaly 139.900 korun

09.08.2017 | Z regionu
Mateřská škola v Brně v ulici Soukenická dostala příjemný dárek. Díky nákupům během prvního dne otevření nové prodejny v ulici Dornych získala tato školka od společnosti Lidl 139.900 korun na nákup mobilních herních prvku na zahradu mateřské školy.
Děti v mateřské škole v Brně v ulici Soukenická dostaly 139.900 korun | Foto: lidl.cz
Nákupy v nově otevřené prodejně Lidl mohli zákazníci 19. června využít i pro dobrou věc. Z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den totiž společnost Lidl věnovala Mateřské škole Soukenická 50 Kč. Děti i paní učitelky se tak 7. srpna mohly radovat z celkové částky 139.900 Kč. Darované peníze budou využity na nákup mobilních herních prvků na zahradu mateřské školy.

"Pro nás je podpora této mateřské školy především radost, protože víme, že věnované peníze najdou dobré využití. Zásluhu na této vysoké částce mají ale především obyvatelé Brna a okolí, kteří na otevření prodejny dorazili v hojném počtu, a za to jim moc děkujeme. Pro děti je číslo na darovacím šeku samozřejmě abstraktní, ale když jim paní učitelky vylíčily, co za to pořídí, nemohly se dočkat. A to je pro nás největší odměnou," okomentovala darovanou částku Zuzana Holá, mluvčí společnosti Lidl.
Fotogalerie:
« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty
Vaše zprávy
Žena se patrně pokusila o sebevraždu
Hejtman zamířil na Boskovicko
Prodejna Lidl v Brně v ulici Jakuba Obrovského získá nový interiér
Výstava historických i současných betlémů v Brně
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.