InfoDnes.cz

Regionální zpravodajství pro město Brno a Jihomoravský kraj - Vaše zprávy | Další

BrněnskoDnes.cz
Pátek 17.11. 2017 | Mahulena
 
BrněnskoDnes.cz
Zpravodajství online - BrněnskoDnes.cz

Furch představil limitovaný model kytary pro rok 2017

12.07.2017 | Další
Společnost Furch Guitars (Furch), přední světový výrobce kytar prémiové kvality, představila novou akustickou kytaru v limitované edici pro rok 2017. Celomasivní šestistrunná kytara Furch Limited 2017-LP je vyrobena z výběrového materiálu nejvyšší kvality, jenž nástroji dodává nádherný vyvážený zvuk a exotický vzhled.
Ilustrační snímek | Foto: furch.cz
Exkluzivní materiály a zvuk nejvyšší kvality
Přední rezonanční deska kytary Furch Limited 2017-LP je vyrobena z prémiového alpského smrku. Při její konstrukci a ladění se vycházelo z výsledků desítek let probíhajícího vývoje a výzkumu, jehož prostřednictvím bylo dosaženo ideálního nastavení hlasitosti, dynamiky a vyvážení tónů. Zadní desku a luby tvoří exotické dřevo padouk. Kombinace těchto dvou materiálů dodává nástroji výjimečný vzhled a poskytuje velmi vyvážený zvuk, který má díky padouku tendenci zvýrazňovat brilantní vyšší frekvence.

Tělo kytary, stejně jako hmatník a hlavu, zdobí jemné lemování z havajské koy doplněné bílou kontrastní linkou. Havajskou kou použili designéři Furchu rovněž na prstencové rozetě a hmatníku, kde se postarala o netradiční čelní poziční značky obdélníkového tvaru. Boční poziční značky jsou vyrobeny tradičně z masivní perleti. Hmatník, kobylka a plátek na hlavě kombinují další exotický materiál - ziricote. Pro maximální stabilitu naladění strun je kytara osazena špičkovou ladicí mechanikou Gotoh ve stříbrné patině s ebenovými kolíčky.

Nejvyšší úroveň vizuální a akustické kvality navíc podtrhuje povrchová úprava High-Gloss Finish v podobě supertenké a konzistentní vrstvy UV laku s vysokým leskem, jenž maximalizuje rezonanční vlastnosti nástroje a zároveň mu poskytuje nejvyšší možnou ochranu.

Unikátní konstrukce krku
Kytara Furch Limited 2017-LP je stejně jako všechny ostatní kytary Furch modelových řad 2017 vybavena unikátním konstrukčním řešením Furch CNR System, který zajišťuje neuvěřitelně vysokou pevnost, stabilitu i odolnost krku nástroje a přispívá tak nejen k jeho dlouholeté životnosti, ale zejména k vynikajícímu přenosu zvuku.

Kytara Furch Limited 2017-LP je vyrobena v omezeném množství pouhých 90 kusů ve tvarech D, G, S a OM v provedení bez výřezu. Stejně jako u předchozích limitovaných modelů platí, že počet vyrobených modelů je konečný a stejný design kytary nebude použit na žádný další později produkovaný model.
« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty
Vaše zprávy
Žena se patrně pokusila o sebevraždu
Hejtman zamířil na Boskovicko
Prodejna Lidl v Brně v ulici Jakuba Obrovského získá nový interiér
Výstava historických i současných betlémů v Brně
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.