InfoDnes.cz

Regionální zpravodajství pro město Brno a Jihomoravský kraj - Vaše zprávy | Z regionu

BrněnskoDnes.cz
Pondělí 18.12. 2017 | Miloslav
 
BrněnskoDnes.cz
Zpravodajství online - BrněnskoDnes.cz

Datart otevřel již třetí prodejnu v Brně

06.12.2017 | Z regionu
BRNO - Elektroprodejce Datart otevřel poslední listopadový den již svoji třetí brněnskou prodejnu, tentokrát situovanou do nového OC Globus v Brně-Ivanovicích. I tuto prodejnu postavil dle osvědčeného konceptu "Prodejna 21. století".
Ilustrační snímek | Foto: im-pr.cz
Datart chce, aby se zákazníci v humanizované prodejně cítili příjemně a zároveň se v ní rychle zorientovali. Základem je proto vzdušný a prosvětlený interiér, který v kombinaci s přírodními odstíny zelené a dřevem vytváří příjemnou atmosféru. Zboží je vystaveno přehledně v tematických sekcích. Uličky jsou dostatečně široké pro volný pohyb zákazníků s kočárky či na vozíku. V prodejně zákazníci naleznou rozsáhlý sortiment elektra, včetně doprovodných služeb, s jehož výběrem ochotně poradí elektrospecialisté.

"Naše prodejna je nyní plná nejlepších vánočních dárků. Na zákazníky v ní čeká navíc chytrý stromeček, který ukazuje seznam nejprodávanějších produktů a může tak sloužit jako inspirace pro výběr vánočních dárků. Seznam je průběžně aktualizován, takže zákazníci vždy vidí aktuálně nejprodávanější zboží. Je zde také výdejna e-shopu, kde si mohou zákazníci vyzvednout zboží i na Štědrý den," doplňuje Iva Pavlousková, tisková mluvčí Datartu. Prodejna je otevřena denně od 9 do 21 hodin, na Štědrý den do 12 hodin.

V Brně má Datart již prodejny v OC Avion a galérii Vaňkovka. Ještě tento týden otevře firma další prodejnu ve slovenském Martinu.
« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty
Vaše zprávy
Středoškolačky mohou zabodovat v nové soutěži krásy!
Žena odvrátila zranění svého dobrmana, sama musela do nemocnice
Z Brna se bude celoročně létat do pěti nových destinací
Schválený rozpočet Jihomoravského kraje na rok 2018 je přebytkový
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.