InfoDnes.cz

Regionální zpravodajství pro město Brno a Jihomoravský kraj - Vaše zprávy | Krimi

BrněnskoDnes.cz
Pondělí 18.12. 2017 | Miloslav
 
BrněnskoDnes.cz
Zpravodajství online - BrněnskoDnes.cz

Žena se patrně pokusila o sebevraždu

17.11.2017 | Krimi
Zmateně hovořící žena zavolala ve středu večer na tísňovou linku městské policie. Řekla, že ji už nebaví žít a že spolykala velké množství léků. Rozechvělým hlasem strážníkům sdělila, že přestává cítit nohy a připadá si slabá.
Ilustrační snímek | Foto: pixabay.com
Do severozápadní části města proto operační středisko okamžitě vyslalo nejbližší hlídku a vyrozumělo i záchrannou službu. Strážníkům otevřel přítel mladé ženy a dovedl je k ní. Ležela na posteli, působila malátně a řekla jim, že psychofarmaka zapila alkoholem. Při orientační zkoušce nadýchala 2,78 promile alkoholu a zdravotníci ji proto po ošetření v bytě převezli do nemocnice. Záležitost potom strážníci předali k prošetření státním policistům, aby bylo možné jednoznačně vyloučit cizí zavinění.


Svědkyně upozornila strážníky na podchlazeného muže
Náhodná kolemjdoucí byla dnes kolem půl osmé ráno velmi vnímavá vůči dvěma mužům, které viděla ležet mezi kontejnery u křižovatky Bratislavské a Soudní ulice. Dispečerům na lince 156 řekla, že jsou muži podle ní ve špatném zdravotním stavu. Hlídka městské policie bezdomovce našla a probudila. Jeden z nich byl v pořádku a bez jakýchkoli potíží sám odešel. Druhý byl ale podchlazený a nedokázal strážníkům ani smysluplně odpovídat na otázky. Přivolali mu proto sanitku a ta ho převezla na vyšetření do nemocnice.


Ve Svitavě ležela mobilní toaleta
V korytě řeky v brněnských Zábrdovicích ležela včera dopoledne mobilní toaleta. S kuriózním postřehem se strážníkům svěřil na lince 156 náhodný kolemjdoucí. Jak se do vodního toku dostala, zatím není jasné. Hlídka městské policie viděla, že zařízení není nijak poškozené a především že Svitavu neznečistilo. Toaletu nakonec vytáhli z řeky až přivolaní hasiči
« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty
Vaše zprávy
Středoškolačky mohou zabodovat v nové soutěži krásy!
Žena odvrátila zranění svého dobrmana, sama musela do nemocnice
Z Brna se bude celoročně létat do pěti nových destinací
Schválený rozpočet Jihomoravského kraje na rok 2018 je přebytkový
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.